IONOSON-Expert

Tai daugiafunkcinis kombinuotos terapijos prietaisas fizioterapijai. Gydymas atliekamas elektrostimuliacinėmis srovėmis ir/arba ultragarsu, taip pat galima taikyti sinchroninę terapiją. Prietaisas generuoja per 17 vidutinio dažnio srovių, taip pat žemo dažnio sroves, galima atlikti diagnostiką 5-iomis diagnostinėmis srovėmis. Biologiškai suderintas, atsparus vandeniui ultragarso daviklis yra dviejų dažnių – 1 MHz ir 3 MHz;, pastovaus ir impulsinio darbo režimai. Ultragarso galvutė pasirinktinai 5 cm² arba 2,5 cm² pločio. IONOSON-Expert turi platų indikacijų meniu, kuriame daugiau kaip 140 indikacijų, išdėstytų abėcėlės tvarka. Be to, raiškiame LCD ekrane pateikiami grafiniai elektrodų uždėjimo pavyzdžiai. Prietaisas pasižymi paprastu ir patogiu vieno mygtuko valdymu bei labai "švariomis" srovėmis, nesukeliančiomis pacientams jokių nemalonių pojūčių.
IONOSON-Expert gali būti kombinuojamas su vakuuminės terapijos prietaisu PHYSIOVAC-Expert, kuomet vietoj plokščių elektrodų galima naudoti vakuuminius elektrodus.
Prie IONOSON-Expert siūlome įsigyti specialius stovus - vežimėlius, kurių pagalba galėsite saugiai ir patogiai transportuoti prietaisą. Galite pasirinkti iš kelių modelių: su keliomis lentynomis, stalčiumi ar specialia niša vakuuminiam moduliui.


Žymės: IONOSON-Expert