PHYSIOMED-Expert

Tai profesionalus elektroterapijos ir diagnostikos prietaisas, skirtas naudoti tiek ligoninėse, tiek reabilitacijos ar fizioterapijos centruose ar klinikose. PHYSIOMED-Expert turi 2 atskirus srovių kanalus su individualiais procedūrų laikmačiais. Prietaisas generuoja per 17 vidutinio dažnio srovių, taip pat žemo dažnio sroves, galima atlikti diagnostiką 5-iomis diagnostinėmis srovėmis. PHYSIOMED-Expert turi platų indikacijų meniu, kuriame indikacijos išdėstytos abėcėlės tvarka. Be to, raiškiame LCD ekrane pateikiami grafiniai elektrodų uždėjimo pavyzdžiai. Prietaisas pasižymi paprastu ir patogiu vieno mygtuko valdymu bei labai "švariomis" srovėmis, nesukeliančiomis pacientams jokių nemalonių pojūčių.
PHYSIOMED-Expert gali būti kombinuojamas su vakuuminės terapijos prietaisu PHYSIOVAC-Expert, kuomet vietoj plokščių elektrodų galima naudoti vakuuminius elektrodus.
Prie PHYSIOMED-Expert siūlome įsigyti specialius stovus - vežimėlius, kurių pagalba galėsite saugiai ir patogiai transportuoti prietaisą. Galite pasirinkti iš kelių modelių: su keliomis lentynomis, stalčiumi ar specialia niša vakuuminiam moduliui.


Žymės: PHYSIOMED-Expert