LAS-Expert

Tai žemo intensyvumo lazerio terapijos aparatas, taikomas įvairiose srityse: dermatologijoje, stomatologijoje, ortopedijoje, fizioterapijoje, sporto fizioterapijoje, bendram sveikatos būklės palaikymui. Puslaidininkių lazerio bangos ilgis - 785 nm (įrodyta, kad tokio ilgio banga geriausiai tinkama giluminiam poveikiui). LAS-Expert komplektuojamas su taškiniu ir/arba dušo tipo davikliais.
Lazerinis dušas su 14 lazerinių diodų naudojamas didesnių paviršių gydymui (traumų atvejais, sąnarių patologijose, raumenų hipertonijoje, odos ligose). Darbo režimai: pastovus, impulsinis pastovaus dažnio (Alfa), impulsinis atsitiktinai generuojamos moduliacijos dažnio (Multi). Aplikatorius turi papildomą mygtuką terapijos parametrų nustatymui.
Labai tikslus taškinis daviklis yra skirtas gydyti jautrias, paraspinalines vietas, ypač jeigu gydomasis plotas yra mažesnis nei 1 cm2. Taip pat šis daviklis naudojamas taikant lazerio punkciją, kuri yra kaip alternatyva adatų akupunktūrai. Šis daviklis turi automatinę akupunktūros taškų paieškos funkciją, kas palengvina naudojimą.
Prietaiso ekranas skystųjų kristalų, didelio kontrasto. Valdymas nesudėtingas, vienu mygtuku. Automatinis parametrų apskaičiavimas garantuoja efektyvų ir saugų gydymą. Pasirinkus gydymo plotą, automatiškai apskaičiuojami lazerio spinduliavimo parametrai. Įdiegtas platus gydymo indikacijų sąrašas su terapijos atlikimo rekomendacijomis ir grafiniais pavyzdžiais. Yra atmintis, kurioje galima išsaugoti sukurtas individualias programas ir nesunkiai jas pasirinkti.
Prie LAS-Expert siūlome įsigyti specialius stovus - vežimėlius, kurių pagalba galėsite saugiai ir patogiai transportuoti prietaisą. Galite pasirinkti iš kelių modelių: su keliomis lentynomis, stalčiumi ar specialia niša.
Statinėms lazerio terapijos procedūroms atlikti siūlome specialius stovus-aplikatorius, kurie tvirtinami prie vežimėlių. Tai tvirti, stabilūs stovai su patogiai reguliuojamomis padėtimis.


Žymės: LAS-Expert