MAG-Expert

Magnetinio lauko terapijos prietaisas MAG-Expert sukuria pulsuojantį magnetinį lauką, kurio dažnį ir intensyvumą galima reguliuoti. MAG-Expert gali būti įvairiai komplektuojama,  yra skirtingų dydžių solenoidai, o lokalioms zonoms gali būti naudojami vietiniai aplikatoriai.
Prietaisas yra dviejų kanalų, turi 2 atskirus laikmačius. Raiškiame LCD ekrane rodoma gydymo informacija. Yra platus indikacijų meniu su gydymo rekomendacijomis. Atmintyje galėsite išsisaugoti susikurtas ar dažnai naudojamas gydymo programas. Fokusuoto magnetinio lauko technologija koncentruoja magnetinį lauką solenoido viduje, magnetinė indukcija išorėje yra sumažinta iki minimumo. Taip išvengiama nereikalingo poveikio personalui.
Didysis solenoidas skirtas nugaros, dubens, viso kūno gydymui. Solenoidas turi slankiąją sistemą ir gali judėti išilgai kušetės.
Speciali kušetė magnetinei terapijai su pagalve, aptraukta medžiaga, kuri yra atspari valymo ir dezinfekcijos priemonėms.

Prie MAG-Expert siūlome įsigyti specialius stovus - vežimėlius, kurių pagalba galėsite saugiai ir patogiai transportuoti prietaisą. Galite pasirinkti iš kelių modelių: su keliomis lentynomis, stalčiumi ar specialia niša.


Žymės: MAG-Expert